Image
Image

Proč TechnikBox?

Chcete efektivně řídit své zakázky od poptávky až po reporting? Mít stálý přístup k mapové navigaci, automatizovat procesy a hlídat výdaje? Zvolte TechnikBox.

TechnikBox je chytrá SaaS aplikace šitá na míru menším servisním organizacím a samostatným technikům. Najdete v ní kompletní softwarový box pro správu zakázek včetně skladových zásob. Šetří čas i výdaje.

Služby TechnikBoxu oceníte vy i vaši zákazníci. Už žádné prošvihnuté termíny ani zbytečné „ležáky“ na skladu.

Kompletní softwarový box pro vaše zakázky


Využijte našich zkušeností ze servisní praxe. TechnikBox vám usnadní každodenní práci od plánování přes fakturace až po reporting.

Přehled o práci a kapacitách techniků

Všichni ve firmě vidí, kde se kolegové právě nacházejí. Automatizuje výpočet cest. nákladů.

Notifikace do e-mailu

Důležité informace o zakázkách včetně změn plánů dostáváte okamžitě do e-mailu.

Mapy v reálném čase

Usnadní plánování tras a navigují technika na místo s ohledem na aktuální dopravní situaci.

Snadná fakturace a reporting

Získáte každodenní přehled o výdělku i výdajích. Konec vyplňování papírových montážních listů.

Přístup odkudkoli z mobilu i PC

Přihlásíte se kdekoli v dosahu internetu. Nepotřebujete žádné speciální aplikace.

Chytré skladování pro záruční i pozáruční opravy

TechnikBox se "učí" váš systém práce. Podle proběhlých zakázek navrhuje, co naskladnit.

Přizpůsobte si TechnikBox na míru

Chcete zefektivnit a zpřehlednit plánování zakázek? TechnikBox přizpůsobíme vašim potřebám, ať jste zavedená firma, nebo začínáte. Oceníte napojení na stávající systémy (Pohoda, Fakturoid..) Spravujte své zakázky odkudkoli v dosahu internetu.

Vše od hostingu přes nastavení nechte na nás. Technická podpora vám zůstane k ruce po celou dobu používání TechnikBoxu. Neváhejte nás požádat o doplňkové služby – marketingové konzultace nebo propojení se specialisty na dílčí odvětví marketingu.

Image

O nás

Za TechnikBoxem stojí tým marketingových a IT specialistů. Vycházíme z 25letých zkušeností s řízením servisních zakázek a správou skladu. Díky úzké specializaci na segment elektroniky známe specifika a možnosti oboru. 

Reference

Spolupráce s TechnikBox byla příjemná a velmi přínosná. Po nasazení jsme zefektivnili procesy na mnoha frontách a celkově posunuli úroveň služeb o level výše. Spojili jsme moderní technologie a naše bohaté zkušenosti v oboru servisu. I přes úvodní obavy ze změny proběhlo vše hladce a nyní jsme s aplikací maximálně spokojení ve skladu, mezi techniky i na dispečinku.